O mnie

Przeszukaj naszą stronę

MENU
+48 691 045 327

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Szanowni Państwo!

Oferuję tłumaczenia w zakresie języka angielskiego, gwarantując wysoką jakość przekładu nie tylko na język obcy, ale również na język polski. Jako doświadczony tłumacz przysięgły pracujący na terenie całego kraju świadczę usługi zarówno tłumaczeń pisemnych jak i ustnych.

Jestem absolwentką 2-letnich studiów podyplomowych w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również filologię angielską z tytułem magistra oraz 3-letnie studia prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na prawidłową terminologię, współpracując z osobami specjalizującymi się w danej dziedzinie m.in. z prawnikami, osobami działającymi na rynkach finansowych oraz lekarzami, cały czas rozwijając swoją wielką pasję, jaką jest przekład. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

Prowadzę także szkolenia z języka angielskiego głównie z zakresu Legal English (prawniczy), Business English (biznesowy), Medical English (medyczny). Jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie prowadzę zajęcia tłumaczeniowe na studiach dziennych oraz podyplomowych, przygotowujących słuchaczy do egzaminu na Tłumacza Przysięgłego.

Oferuję Państwu tłumaczenia i szkolenia wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Renata Kujawska-Matacz

QLT Translation
Renata Kujawska-Matacz
info@qlttranslation.pl
+48 691 045 327

NIP: 7122866543
REGON: 060545916

ul. Szczytowa 20/8
20-562 Lublin, Polska